Ekvitermní regulace EFx422 s WiFi internetem

08.03.2019

Řídící jednotka EFx422 je vybavena programem pro řízení vytápění podle aktuální venkovní teploty. EFx422 je moderní řídící jednotka s jednoduchým nastavením a s možností přístupu přes internet v základní ceně bez příplatku, které přináší snadné nastavení, kontrolu a servis.

Ekvitermní regulace EFx422 s WiFi internetem

WiFi internet v základní výbavě
Napojení na internet je velkou výhodou nejen pro uživatele, ale také pro instalační firmu. Lze tak rychle a bez nutnosti osobní návštěvy zkontrolovat na dálku správný chod systému a případně nastavení upravit. Úprava správného nastavení je tak rychlá a levná.

Nastavení ekvitermní regulace
Nebudete se složitě učit princip ekvitermní křivky a její nastavení. Její nastavení na internetové stránce je snadné a intuitivní, případně můžete kdykoli správné nastavení zkontrolovat přes internet , aby systém pracoval co nejefektivněji. K tomu vám pomůže zobrazení historie teplot.

Ekvitermní regulace s různými zdroji tepla
Ekvitermní řídící jednotku EFx422 je možné použít u libovolného kotle nebo tepelného čerpadla vybaveného akumulačním zásobníkem. Regulace umí také spínat zdroj tepla v případě nedostatečné teploty topné vody pro aktuální podmínky. Připojit na ní můžete také stávající termostat.

Ekvitermní regulace a solární systém
Použitím ekvitermní regulace EFx422 u solárního systému významně zvýšíte podíl energie ze solárního systému na vytápění domu, zvýšíte zisky solární energie a tím snížíte náklady na energie o další desítky procent.

Cena a objednání Ekvitermní regulace EFx422 s WiFi internetem na shop.propuls.cz.