Služby

Komplexní zajištění realizace se vším o kolo, co s ní může souviset, pro nás není problém. Před realizací zajistíme projekt, posudky a stavební řízení. Realizaci si zkoordinujeme se dotčeními profesemi. A na závěr se postaráme o podklady pro vyplacení dotace a budeme dbát na kontroly a servis vašeho systému, aby vám sloužil a přinášel užitek co nejdéle.

Služby

Dotace

Zajišťujeme pro vás administrativu spojenou se získáním dotace na námi dodávanou technologii. Ať vám instalujeme solární systém SUNTIME, tepelné čerpadlo, kotel nebo fotovoltaický systém, postaráme se o přípravu projektu, potřebných formulářů a povinných příloh. Po dokončení realizace zajistíme pro vás dokumenty prokazující dokončení akce vedoucí k výplatě dotace na váš účet. Podmínky dotací jsou spletité a díky zkušenostem z několika stovek úspěšně podaných žádostí o dotace víme, jak je třeba podklady připravit nebo koho je potřeba kontaktovat. Vy tak nemusíte studovat několik desítek stran rozsáhlé dokumenty s dotačními podmínkami a čekat v nejistotě na schválení vaší žádosti o dotaci. Pošlete nám poptávku a my pro vás najdeme možnosti získání dotace.

Více o dotacích

Levnější elektřina a plyn

Díky našemu zaměření sdružujeme velké množství odběrných míst a obrovské množství celkově spotřebované elektřiny a plynu. S touto silou kontaktujeme pravidelně osvědčené a spolehlivé dodavatele elektřiny a plynu s poptávkou po jejich aktuální ceně a znění obchodních podmínek, které vám mohou nabídnout. Máme tak jistotu, že získáte nejzajímavější nabídku, kterou aktuální situace na energetickém trhu nabízí. Naší prioritou je, najít pro vás nejlevnější cenu současně s výhodnými smluvními podmínkami. Pošlete nám poptávku a přidejte se do naší skupiny.

Aktuální ceny elektřiny a plynu s PROPULS SOLAR

Showroom

V našem sídle na adrese Načešice 3 u Pardubic si prohlédněte a vyzkoušejte některé z technologií, které vyrábíme a dodáváme. V našem showroomu vám ukážeme solární kolektory SUNTIME, kompletní funkční solární systém, řídící jednotku Energy Face, různá tepelná čerpadla, automatické kotle na pelety, kotle na dřevo, fotovoltaické panely a střídače. V případě vašeho zájmu je možné navštívit výrobu solárních kolektorů SUNTIME. Doporučujeme si domluvit před vaší návštěvou přítomnost některého z našich odborníků, kteří jsou často na cestách. Těšíme se na vás.

Objednat si termín návštěvy showroomu

Projekční činnost

U systémů a technologií, které pro vás realizujeme, umíme zajistit kompletní servis. K tomu patří i zajištění projektových podkladů a posudků pro dotační programy, stavební řízení a provedení realizace. Spolupracujeme se zkušenými projektanty a auditory, kteří již znají požadavky a potřeby námi realizovaných systémů. To přináší plynulejší spolupráci a výsledné projekční podklady odpovídající skutečnému provedení samotné realizace. Díky tomu na vašich investicích nedochází ke zbytečným komplikacím, které by vám mohli způsobit neplánované vícenáklady nebo prodlužování času realizace.

Kontaktujte nás s vaším konkrétním záměrem

Servis solárních a topných systémů

Náš specializovaný tým pro vás zajišťuje záruční i pozáruční servis. Naší snahou je poskytovat vám technickou podporu nejen v době záruky, ale po celou dobu životnosti vašich systémů. Navíc pravidelnou údržbou a odborným servisem se životnost vaší technologie prodlužuje a oddaluje tak vyšší investice, které by přinesla vážnější porucha nebo nutnost výměny zařízení za nové. Provádíme údržbu a opravy solárních systémů, plynových kotlů, kotlů na tuhá paliva a tepelných čerpadel. Provedeme u vás měření tahu a spalin a seřízení vašeho kotle. Zajistíme pro vás revizi kotlů na pevná paliva, plynových kotlů, plynovodů, komínů a elektroinstalace. Naše všestrannost je pro vás výhodou. Návštěvou jednoho technika můžete vyřešit několik úkonů.

Podmínky servisu a kontakt

Dokumenty ke stažení

Není nic, co bychom potřebovali skrývat. Proto si u nás můžete najít, co potřebujete. Ceníky našich sestav, katalogy, návody, oprávnění, směrnice a loga můžete vyhledat zde v dokumentech ke stažení. Další podklady a informace můžete nalézt v našem internetovém obchodu SHOP.PROPULS.CZ.

Prohledat dokumenty ke stažení