Kontakty

Solární kolektory Suntime

Kontakty

Hlavní kontakt

Telefon:  +420 777 770 992
E-mail: propuls@propuls.cz

Objednávky

Telefon:  +420 777 770 992
E-mail: obchod@propuls.cz

Ing. Jaroslav Bečvář

Velkoobchod, péče o zákazníky

Telefon:  +420 775 770 697
E-mail: becvarj@propuls.cz

Ing. Aleš Prokopec

Projekce, centrální kotelny

Telefon:  +420 777 770 977
E-mail: prokopeca@propuls.cz

Hana Kubelková

Dotace, Nová zelená úsporám, Kotlíkové dotace

Telefon:  +420 773 746 609
E-mail: dotace@propuls.cz

Michal Tomčík

Servis, revize

Telefon:  +420 775 869 281
E-mail: servis@propuls.cz

Filip Musil

Cenové nabídky, realizace

Telefon:  +420 775 402 751
E-mail: musilf@propuls.cz

Jan Ratman

Regulace, řídící systémy Energy Face

Telefon:  +420 775 867 922
E-mail: ratmanj@propuls.cz

Kamila Pleskotová

Sklad, expedice

Telefon:  +420 774 709 040
E-mail: sklad@propuls.cz

Eva Mikesková

Fakturace

Telefon:  +420 775 869 280
E-mail: mikeskovae@propuls.cz

Dodací a korespondenční adresa, adresa provozovny a showroom:

PROPULS SOLAR s.r.o.
Načešice 3
538 03 Načešice
Česká republika

Zobrazit adresu na mapě

Fakturační adresa:

PROPULS SOLAR s.r.o.
Načešice 3
538 03 Načešice
Česká republika

IČO: 27 53 17 32
DIČ: CZ 27 53 17 32
Bankovní spojení: 219222388/0300

Rejstřík - Výpis z obchodního rejstříku vedeného KS v Hradci Králové oddíl C, vložka 24459