Poslední Kotlíkové dotace ve Středočeském kraji

23.04.2019

Podávání žádostí o Kotlíkové dotace ve Středočeském kraji je od 3. června 2019. Nenechte si ujít dotaci až 127 500 Kč na nový zdroj pro vytápění. Žádost o dotaci Vám zajistíme!

Poslední Kotlíkové dotace ve Středočeském kraji

Nejen na Kotlíkovou dotaci pro Vás realizujeme tepelná čerpadla, kondenzační plynové kotle a kotle na pelety nebo dřevo.

Dotace se poskytuje na:

  • Tepelné čerpadlo ve výši 80 % způsobilých výdajů, nejvýše 120 000 Kč.
  • Automatický kotel pouze na biomasu ve výši 80 % způsobilých výdajů, nejvýše 120 000 Kč.
  • Kotel pouze na biomasu s ručním přikládáním ve výši 80 % způsobilých výdajů, nejvýše 100 000 Kč.
  • Plynový kondenzační kotel ve výši 75 % způsobilých výdajů, nejvýše 95 000 Kč.
  • Podpora je navýšena o 7 500 Kč v případě, že je výměna nového tepelného zdroje realizována v obci, která je uvedena v seznamu obcí.

S výběrem správné technologie pro levné vytápění i s přípravou žádosti o dotaci Vám pomůžeme. Registraci žádosti o dotaci a podání dokumentů můžete nechat bezstarostně na nás. Kontaktujte nás, abychom Vás navštívili, připravili pro Vás návrh a cenovou nabídku montáže a zajistili podklady pro žádost o dotaci.

Kotlíkovou dotaci můžete kombinovat s další dotací až 180 000 Kč na solární systémy z dotačního programu Nová zelená úsporám. Také do tohoto dotačního programu Vám umíme připravit a podat úspěšnou žádost o dotaci. Kombinací dotačních programů můžete získat dotace v celkové výši až 367 500 Kč a pořídit tak nové technologie, které Vám výrazně sníží stávající náklady za energie.

Jako spolehlivý dodavatel nabízíme přes 10 let naše služby. Pro zajištění kvalitní montáže máme vlastní topenáře, instalatéry a elektrikáře. Zajišťujeme také záruční a pozáruční servis.