Systémy vytápění

Dodávané technologie odebíráme od předních a ověřených českých nebo světových výrobců se zaručenou kvalitou a dostupným servisem. U projektů financovaných z dotačního programu můžeme také zajistit podklady a registraci žádosti o dotaci. Pro naše zákazníky také umíme nasmlouvat výhodné podmínky a ceny na energie potřebné pro provoz jejich nového zdroje tepla, jako je elektřina, plyn nebo pelety.

Výroba

Tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo jako nový zdroj tepla často volí zákazníci, kteří nemají čas nebo sílu dále topit tuhými palivy a zákazníci, kteří chtějí snížit náklady na drahé elektrické vytápění. Na naše instalace volíme tepelná čerpadla kvalitních a prověřených značek jako PZP Česká republika, Vaillant, NIBE, Mitsubishi a další. Typ čerpadla volíme podle vlastností otopného systému, podmínek místa instalace a požadavků zákazníka.

Více o tepelných čerpadlech

Plynové kotle

Zdrojem tepla pro vytápění nebo pro ohřev teplé vody, které je možné snadno instalovat do každého domu je plynový kondenzační kotel. Plynový kondenzační kotel volí zákazníci, kteří chtějí mít doma teplo bez starostí za jakýchkoli podmínek. Pokud je plynová přípojka zavedeno do domu nebo aspoň na hranici pozemku, je realizace plynového kondenzačního kotle volbou se skvělým poměrem ceny instalace a provozními náklady.

Více o plynových kotlech

Automatické kotle na pelety

Jako náhrada za starý kotel na pevná paliva s ručním přikládáním je pro mnoho zákazníků vhodná volba automatického kotle na pelety. Provoz automatického kotle na pelety je výrazně méně časově náročný. Vybavení těchto kotlů umožňuje plynulejší vytápění a efektivnější spálení paliva s vyšší účinností.

Více o automatických kotlích

Kotle na dřevo

Zákazníci, kteří často volí kotel na dřevo od nás jako nový zdroj tepla pro svůj dům, mají přístup k vlastnímu dřevu nebo mají dlouhodobě zajištěno palivo za výhodnou cenu. Takový kotel jim pak přináší jednodušší obsluhu a komfortnější podmínky v domě vytápěním novým kotlem na dřevo. Menší množství potřebného paliva a nižší náklady na provoz způsobuje efektivnější spalování paliva

Více o kotlech na dřevo